Kariéra

Volná místa
FAVEA a.s. je v současnosti velmi rychle se rozvíjející ryze českou farmaceutickou společností. Našim hlavním posláním je, pomocí aplikací moderních poznatků z medicíny a farmaceutických technologií, pomáhat v preventivní péči o Vaše zdraví.

Pokud byste měli zájem být součástí našeho týmu, pošlete vyplněný dotazník a Váš životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu kariera@favea.cz.

Získávání a výběr uchazečů probíhá výhradně prostřednictvím registrace na výše uvedených stránkách.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu a registračního formuláře dává odesílatel souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v personální databázi společnosti FAVEA a.s., se sídlem v Kopřivnici, IČ: 603 18 287, v souladu se Zákonem č. 101/ 2000 Sb., a to na dobu do písemného odvolání tohoto souhlasu.

Volná místa

DO NAŠE TÝMU HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI:

OPERÁTOR VÝROBY do farmaceutického provozu (Kopřivnice):

Popis pracovní pozice:
• Práce ve farmaceutické výrobě
• Příprava, kontrola a navažování sypkých a tekutých materiálů
• Obsluha strojů
• Evidence veškerých činností
• Kontrola meziproduktů a produktů

Požadujeme:
• Střední vzdělání (výuční list)/ příp. základní vzdělání
• Pracovitost, pečlivost a samostatnost
• Ochota pracovat na ranní a odpolední směny, možnost přesčasů
• Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
• Uvítáme praxi ve výrobní společnosti (není podmínkou)

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Práci na plný úvazek
• Stravenky, dovolená navíc, Flexipassy, příplatek za směnnost
• Nástup možný ihned

Pozice je vhodná pro absolventy.

Vaše životopisy zasílejte na jouzova@favea.cz, do předmětu uveďte „Operátor“.