Kariéra

Volná místa
FAVEA a.s. je v současnosti velmi rychle se rozvíjející ryze českou farmaceutickou společností. Našim hlavním posláním je, pomocí aplikací moderních poznatků z medicíny a farmaceutických technologií, pomáhat v preventivní péči o Vaše zdraví.

Pokud byste měli zájem být součástí našeho týmu, pošlete vyplněný dotazník a Váš životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu kariera@favea.cz.

Získávání a výběr uchazečů probíhá výhradně prostřednictvím registrace na výše uvedených stránkách.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu a registračního formuláře dává odesílatel souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v personální databázi společnosti FAVEA a.s., se sídlem v Kopřivnici, IČ: 603 18 287, v souladu se Zákonem č. 101/ 2000 Sb., a to na dobu do písemného odvolání tohoto souhlasu.

Volná místa

DO NAŠE TÝMU HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI:

PRACOVNÍK VÝZKUMU A VÝVOJE – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Popis pracovní pozice:
• Registrace doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků v souladu s platnou národní a evropskou legislativou
• Komunikace se státní autoritou pro oblast doplňků stravy a kosmetiky
• Aktualizace, kontrola, vedení a archivace řízené předpisové a záznamové dokumentace na oddělení registrací/ oddělení VaV v souladu s platnou národní a evropskou legislativou
• Studium moderních poznatků z oblasti farmacie a medicíny a jejich aplikace do praxe
• Příprava laboratorních vzorků a dokumentační činnost
• spolupráce na projektech v oblasti výzkumu a vývoje
• Správa produktových dat v interním systému

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (farmacie, chemie, popř. přírodní vědy se základem blízkým k farmacii)
• Nutná znalost AJ
• Kladný vztah k dokumentační činnosti
• Časovou flexibilitu
• Vysoké pracovní nasazení
• Aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost
• Technické myšlení
• Komunikační schopnosti pro spolupráci v týmu
• Práci na PC MS Office
• Řidičský průkaz, skup.B
• Zkušenosti v oblasti registrace doplňků stravy a kosmetiky výhodou

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Firemní benefity (stravenky, firemní akce)
• Příplatky nad rámec zákoníku práce
• Dovolená navíc
• Možnost dalšího vzdělávání

Vaše životopisy zasílejte na jouzova@favea.cz, do předmětu uveďte „PRACOVNÍK VÝZKUMU A VÝVOJE“.